Mazargues, átlagos ár m²-enként
3694 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3694 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 135 m²
4 hálószoba
€3694/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés88
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások86
- Családbarát92
- Kulturális64
- Levegőminőség70
- Zöldterület87
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség79
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3558 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Wrocław
Lengyelország
€3140/m² · 11369 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Mazargues-ban:
Példa hirdetések
- Appartement T3/4 meublé avec vue mer, balcon, cave et garage
- Superbe T3 lumineux à Marseille 8ème, prêt à vivre !
- Studio meublé lumineux à Marseille 9ème avec parking
- Marseille Mazargues : T4 rénové avec terrasse sud et garage
- Superbe T3 rénové avec terrasse et garage à Marseille
- Appartement T3 Rénové à Marseille : Calme, Lumière et Verdure
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Mazargues Franciaország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Franciaország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Mazargues-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Mazargues-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.