Bratislava, átlagos ár m²-enként
4193 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4193 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 119 m²
3 hálószoba
€4193/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés57
- Gyaloglás84
- Szolgáltatások45
- Családbarát60
- Kulturális28
- Levegőminőség70
- Zöldterület89
- Zaj100
- Árvízkockázat50
- Gazdasági egészség91
Ingatlan típusa szerint
- Lakás4285 EUR/m²
- Ház3367 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Bratislava-ban:
Példa hirdetések
- Moderný 1-izbový byt s balkónom v obľúbenom Ružinove
- Luxusný 3i byt s terasou a garážou v Bratislave
- Zrekonštruovaný 1-izbový byt s parkovaním v Ružinove
- Moderný 2-izbový byt v NUPPU s parkovaním a balkónom
- Podkrovná izba v Devínskej Novej Vsi s energiou v cene
- Luxusný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Petržalke
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Bratislava Szlovákia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Szlovákia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Bratislava-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Bratislava-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.