La Bastide, átlagos ár m²-enként
4625 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4625 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 108 m²
3 hálószoba
€4625/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés87
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások86
- Családbarát96
- Kulturális66
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat50
- Gazdasági egészség79
Ingatlan típusa szerint
- Lakás4655 EUR/m²
- Ház3902 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
Legutóbbi hirdetések La Bastide-ban:
Példa hirdetések
- Chambre meublée à Bordeaux, charges comprises !
- Appartement Neuf T2 à Bordeaux - Prêt à Vivre en 2026
- Appartement T1 moderne à Bordeaux avec parking
- Villa T5 récente avec jardin, proche Bordeaux
- Charmant appartement T2 à Floirac avec parking sécurisé
- Appartement T4 lumineux avec loggia et parking à Bordeaux
Gyakran ismételt kérdések
- Drága La Bastide Franciaország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Franciaország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak La Bastide-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek La Bastide-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?