Pringy, átlagos ár m²-enként
5469 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 5469 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 91 m²
2 hálószoba
€5469/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés54
- Gyaloglás74
- Szolgáltatások26
- Családbarát43
- Kulturális37
- Zöldterület48
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség70
Ingatlan típusa szerint
- Lakás5469 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Wien
Ausztria
€6487/m² · 18770 hirdetés
- Praha
Csehország
€6718/m² · 13811 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Pringy-ban:
Példa hirdetések
- Superbe appartement neuf T5 avec jardin privatif à Saint-Martin-Bellevue
- Rare T3 avec Box et Terrasse : Opportunité à saisir !
- Rare 5 pièces neuf avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement neuf 4 pièces avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement 3 pièces neuf avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement T5 Neuf d'Exception avec Terrasse à Saint-Martin-Bellevue
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Pringy Franciaország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Franciaország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Pringy-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Pringy-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.