Pichling, átlagos ár m²-enként
5136 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 5136 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 97 m²
3 hálószoba
€5136/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés54
- Gyaloglás44
- Szolgáltatások27
- Családbarát54
- Kulturális49
- Levegőminőség70
- Zöldterület48
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás5292 EUR/m²
- Ház4181 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Madrid
Spanyolország
€5370/m² · 4423 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Pichling-ban:
Példa hirdetések
- Neubau-Wohnung in Linz-Pichling: Provisionsfrei & Gefördert!
- Geförderte 4-Zimmer-Neubauwohnung mit TG-Platz in Linz
- Gartenwohnung in Linz-Pichling: Ihr neues Zuhause mit TG-Platz!
- Neubau-Wohnung in Linz-Pichling: Erstbezug provisionsfrei!
- Traumhafte 3-Zimmer-Dachgeschosswohnung in Linz-Pichling provisionsfrei!
- Erstbezug: Traumhafte 3-Zimmer-Dachgeschosswohnung in Linz-Pichling
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Pichling Ausztria-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Ausztria oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Pichling-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Pichling-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.