Ciutat Vella, átlagos ár m²-enként
3966 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3966 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 126 m²
4 hálószoba
€3966/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés100
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások100
- Családbarát100
- Kulturális100
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség40
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3966 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Wrocław
Lengyelország
€3140/m² · 11369 hirdetés
Ciutat Vella legnagyobb alkörzete Sant Francesc.
Ezen a területen
| Sant Francesc | 5946 EUR/m² |
| el Carme | 4186 EUR/m² |
| el Mercat | 4660 EUR/m² |
| el Pilar | 5026 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Ciutat Vella-ban:
Példa hirdetések
- Estudio reformado en Valencia con alta rentabilidad
- Piso moderno y amueblado en el corazón de Valencia
- Piso reformado de 5 habitaciones en el corazón histórico de Valencia
- Acogedor Loft Reformado en El Carmen, Valencia
- Lujo reformado de 197 m² en Valencia Centro
- Amplio piso de 4 habitaciones con balcón y terraza en Valencia
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Ciutat Vella Spanyolország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Spanyolország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Ciutat Vella-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Ciutat Vella-ban?