Pinos Puente, átlagos ár m²-enként
337 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 337 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 1482 m²
49 hálószoba
€337/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség25
Ingatlan típusa szerint
- Ház306 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Oschersleben
Németország
€453/m² · 54 hirdetés
- Oberzent
Németország
€396/m² · 54 hirdetés
- Groß-Siegharts
Ausztria
€556/m² · 37 hirdetés
- Saint-Dié-des-Vosges
Franciaország
€575/m² · 36 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Pinos Puente-ban:
Példa hirdetések
- Encantador Cortijo Andaluz de 3 Habitaciones en Pinos Puente
- Cortijo Lucía: Oportunidad de reforma con 3 habitaciones
- Amplio piso luminoso con terraza y parking en Pinos Puente
- Oportunidad de Inversión: Casa en Pinos Puente con Potencial
- Chalet adosado reformado en Casanueva con garaje
- Edificio versátil: Negocio y vivienda con vistas espectaculares
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Pinos Puente Spanyolország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Spanyolország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Pinos Puente-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Pinos Puente-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.