Oberzent, átlagos ár m²-enként
2583 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2583 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 193 m²
6 hálószoba
€2583/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés26
- Gyaloglás16
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház2607 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Monfalcone
Olaszország
€324/m² · 40 hirdetés
- gmina Morąg
Lengyelország
€465/m² · 34 hirdetés
- Trapani
Olaszország
€374/m² · 28 hirdetés
- Pinos Puente
Spanyolország
€470/m² · 26 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Oberzent-ban:
Példa hirdetések
- Gepflegtes Familienhaus mit Einliegerwohnung in Oberzent
- Großzügiges Einfamilienhaus mit Einliegerwohnung in idyllischer Lage
- Charmantes Einfamilienhaus mit Einliegerwohnung in idyllischer Lage
- Einfamilienhaus mit Potenzial in naturnaher Lage
- Sanierungsobjekt mit Potenzial in idyllischer Hanglage
- Modernes 3-Zimmer-Bungalow mit Gartenzugang in Beerfelden
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Oberzent Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Oberzent-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Oberzent-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.