Nijmegen, átlagos ár m²-enként
5428 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 5428 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 92 m²
2 hálószoba
€5428/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás2
- Szolgáltatások1
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség94
Ingatlan típusa szerint
- Lakás5870 EUR/m²
- Ház4474 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Nijmegen legnagyobb alkörzete Stadscentrum.
Ezen a területen
| Stadscentrum | 6634 EUR/m² |
| Biezen | 5608 EUR/m² |
| Galgenveld | 6875 EUR/m² |
| Hof van Holland | 5880 EUR/m² |
| Veur Lent | 6190 EUR/m² |
| Benedenstad | 5551 EUR/m² |
| Hatert | 4295 EUR/m² |
| Altrade | 5337 EUR/m² |
| Hunnerberg | 5041 EUR/m² |
| Hazenkamp | 4776 EUR/m² |
| Bottendaal | 5256 EUR/m² |
| Hengstdal | 5428 EUR/m² |
| De Kamp | 3513 EUR/m² |
| Heseveld | 4968 EUR/m² |
| Neerbosch-Oost | 4157 EUR/m² |
| Sint Anna | 5213 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Nijmegen-ban:
Példa hirdetések
- Ruime gezinswoning met tuin en eigen parkeerplaats in Nijmegen
- Ruime en energiezuinige 2-onder-1-kapwoning met 15 zonnepanelen!
- Levensloopbestendige Hoekbungalow met Zonnige Tuin in Nijmegen
- Ruime en duurzame gezinswoning in kindvriendelijk Nijmegen!
- Lichte tussenwoning met 3 slaapkamers en zonnige tuin in Nijmegen
- Appartement met Fenomenaal Uitzicht en Balkon in Nijmegen
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Nijmegen Hollandia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Hollandia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Nijmegen-ban?