Neerbosch-Oost, átlagos ár m²-enként
4157 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4157 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 120 m²
3 hálószoba
€4157/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés29
- Gyaloglás31
- Szolgáltatások0
- Családbarát14
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület26
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség94
Ingatlan típusa szerint
- Lakás6035 EUR/m²
- Ház3988 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Neerbosch-Oost-ban:
Példa hirdetések
- Appartement met Fenomenaal Uitzicht en Balkon in Nijmegen
- Hoekwoning met potentie in rustige, groene wijk van Nijmegen
- Royale Jaren '30 Vrijstaande Woning met Diepe Tuin in Nijmegen
- Moderne 5-kamer eengezinswoning met zonnige tuin in Nijmegen
- Volledig Gerenoveerde Tussenwoning aan Water met Garage
- Aubadestraat 25
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Neerbosch-Oost Hollandia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Hollandia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Neerbosch-Oost-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Neerbosch-Oost-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.