Altrade, átlagos ár m²-enként
5356 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 5356 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 93 m²
2 hálószoba
€5356/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés72
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások90
- Családbarát86
- Kulturális100
- Levegőminőség85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség94
Ingatlan típusa szerint
- Lakás5673 EUR/m²
- Ház4971 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Wien
Ausztria
€6487/m² · 18770 hirdetés
- Praha
Csehország
€6718/m² · 13811 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Altrade-ban:
Példa hirdetések
- Karakteristieke 4-kamer woning met diepe tuin in Nijmegen-Oost
- Ruime benedenwoning met tuin en dakterras in Nijmegen-Oost
- Unieke Jaren '30 woning met 5 kamers in geliefd Nijmegen-Oost
- Luxe bovenwoning met dakterras in gewild Nijmegen Oost
- Stijlvolle benedenwoning met diepe tuin in gewild Nijmegen-Oost
- Karaktervolle 4-kamer benedenwoning in gewild Nijmegen-Oost
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Altrade Hollandia-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Hollandia oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Altrade-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Altrade-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.