Nordwestliche Außenstadt, átlagos ár m²-enként
3639 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3639 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 137 m²
4 hálószoba
€3639/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés59
- Gyaloglás59
- Szolgáltatások22
- Családbarát34
- Kulturális0
- Levegőminőség70
- Zöldterület38
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3721 EUR/m²
- Ház3548 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Wrocław
Lengyelország
€3140/m² · 11369 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Nordwestliche Außenstadt-ban:
Példa hirdetések
- Familienparadies in Nürnberg: 4-Zimmer-Wohnung in Top-Lage!
- Stilvolle 2-Zimmer-Wohnung in bester Lage Nürnbergs
- Renovierungsbedürftiges Mehrfamilienhaus mit Ausbaupotenzial in Nürnberg
- Freistehendes Einfamilienhaus mit großem Garten in Nürnberg
- Renditestarkes Wohn- und Geschäftshaus in bester Nürnberger Lage
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung in Nürnberg mit Tiefgarage
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Nordwestliche Außenstadt Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Nordwestliche Außenstadt-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Nordwestliche Außenstadt-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.