Handlová, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.044/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.044. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 479 m²
15 slaapkamers
€1.044/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer21
- Loopbaarheid15
- Voorzieningen12
- Gezinsvriendelijk3
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen7
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie58
Naar type woning
- Appartement€ 1.055/m²
- Huis€ 950/m²
Hoe verhoudt dit zich?
De grootste subregio van Handlová is Handlová.
In dit gebied
| Handlová | € 1.025/m² |
Recente advertenties in Handlová:
Voorbeeldadvertenties
- Rodinný dom v Handlovej s možnosťou odkúpenia
- BV REAL na predaj rodinný dom mesto Handlová FM2450
- RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Kpt. Nálepku, okres Prievidza.
- RK EXPRES - na predaj rodinný dom v Handlovej, ul. Pekárska.
- Zrekonštruovaný 4-izbový byt s loggiou v Handlovej
- Priestranný rodinný dom s garážou a výhľadom v Handlovej
Veelgestelde vragen
- Is Handlová duur vergeleken met Slowakije?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Slowakije-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Handlová veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Handlová?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Handlová
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.