Chemnitz, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.335/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.335. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 374 m²
12 slaapkamers
€1.335/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer95
- Loopbaarheid100
- Voorzieningen73
- Gezinsvriendelijk91
- Cultuur88
- Luchtkwaliteit85
- Groen100
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 1.283/m²
- Huis€ 1.784/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Bytom
Polen
€1.259/m² · 602 aanbiedingen
- Zabrze
Polen
€1.518/m² · 519 aanbiedingen
- Levice
Slowakije
€1.581/m² · 493 aanbiedingen
- Ruda Śląska
Polen
€1.520/m² · 426 aanbiedingen
De grootste subregio van Chemnitz is Hilbersdorf.
In dit gebied
| Hilbersdorf | € 1.089/m² |
| Gablenz | € 1.091/m² |
| Bernsdorf | € 1.759/m² |
| Sonnenberg | € 952/m² |
| Zentrum | € 1.317/m² |
| Kappel | € 3.500/m² |
| Schloßchemnitz | € 1.325/m² |
| Helbersdorf | — |
| Kaßberg | € 1.246/m² |
| Lutherviertel | € 913/m² |
| Ebersdorf | € 4.330/m² |
| Markersdorf | € 1.060/m² |
| Yorckgebiet | — |
| Altendorf | € 1.333/m² |
| Borna-Heinersdorf | € 1.114/m² |
| Hutholz | — |
| Morgenleite | € 2.530/m² |
Recente advertenties in Chemnitz:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Chemnitz duur vergeleken met Duitsland?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Duitsland-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Chemnitz veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Chemnitz?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.