Duisburg, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.814/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.814. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 275 m²
9 slaapkamers
€1.814/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer75
- Loopbaarheid90
- Voorzieningen55
- Gezinsvriendelijk68
- Cultuur73
- Groen89
- Geluid100
- Overstromingsrisico50
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 1.030/m²
- Huis€ 2.835/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Bytom
Polen
€1.259/m² · 602 aanbiedingen
- Jastrzębie-Zdrój
Polen
€1.208/m² · 257 aanbiedingen
- Mérida
Spanje
€1.267/m² · 196 aanbiedingen
- Handlová
Slowakije
€1.055/m² · 170 aanbiedingen
De grootste subregio van Duisburg is Rheinhausen.
In dit gebied
| Rheinhausen | € 2.491/m² |
| Walsum | € 1.109/m² |
| Hamborn | € 1.183/m² |
| Meiderich/Beeck | € 1.013/m² |
Recente advertenties in Duisburg:
Voorbeeldadvertenties
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in Duisburg mit Balkon
- Helles 3-Zimmer-Apartment in gefragter Lage von Duisburg
- Ihr projektiertes Einfamilienhaus in Duisburg: Gestalten Sie Ihr Traumhaus!
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in grüner Anlage mit Balkon
- Maisonette zum Kauf
- Reihenhaus in Duisburg: Chance auf 30% Nachlass sichern!
Veelgestelde vragen
- Is Duisburg duur vergeleken met Duitsland?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Duitsland-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Duisburg veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Duisburg?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Duisburg