Godula, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.272/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.272. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 393 m²
12 slaapkamers
€1.272/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer41
- Loopbaarheid70
- Voorzieningen52
- Gezinsvriendelijk74
- Cultuur64
- Groen90
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Appartement€ 1.272/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Godula:
Voorbeeldadvertenties
- Funkcjonalne 2 pokoje w zielonej Rudzie Śląskiej - idealne na start!
- Nowoczesne 3 pokoje po remoncie w Rudzie Śląskiej!
- Apartament po remoncie z balkonem i widokiem na zieleń!
- Świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie 61m2 w Rudzie Śląskiej
- Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Rudzie Śląskiej
- Jasne i ciche dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej
Veelgestelde vragen
- Is Godula duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Godula veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Godula?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Godula
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.