Ruda Śląska, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.519/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.519. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 329 m²
10 slaapkamers
€1.519/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer60
- Loopbaarheid90
- Voorzieningen71
- Gezinsvriendelijk66
- Cultuur46
- Luchtkwaliteit55
- Groen92
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie100
Naar type woning
- Appartement€ 1.520/m²
- Huis€ 1.465/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Maagdenburg
Duitsland
€1.895/m² · 931 aanbiedingen
- Chemnitz
Duitsland
€1.283/m² · 912 aanbiedingen
- Nové Zámky
Slowakije
€1.893/m² · 567 aanbiedingen
De grootste subregio van Ruda Śląska is Ruda.
In dit gebied
| Ruda | € 1.923/m² |
| Halemba | € 1.604/m² |
| Nowy Bytom | € 1.809/m² |
| Wirek | € 1.392/m² |
| Kochłowice | € 1.602/m² |
| Godula | € 1.302/m² |
| Bielszowice | € 1.403/m² |
| Bykowina | € 1.533/m² |
Recente advertenties in Ruda Śląska:
Voorbeeldadvertenties
- Nowoczesna kawalerka 18m² w Rudzie Śląskiej – bez prowizji!
- Jasne i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe w Rudzie Śląskiej!
- Funkcjonalne 2 pokoje w zielonej Rudzie Śląskiej - idealne na start!
- Nowoczesny dom z fotowoltaiką i dużym ogrodem w Rudzie Śląskiej!
- Nowoczesne 3 pokoje po remoncie w Rudzie Śląskiej!
- Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Osiedlu Leśny Zakątek
Veelgestelde vragen
- Is Ruda Śląska duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Ruda Śląska veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Ruda Śląska?