gmina Sędziszów Małopolski, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.288/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.288. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 388 m²
12 slaapkamers
€1.288/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer45
- Loopbaarheid67
- Voorzieningen69
- Gezinsvriendelijk43
- Cultuur13
- Luchtkwaliteit70
- Groen27
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Huis€ 1.284/m²
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in gmina Sędziszów Małopolski:
Voorbeeldadvertenties
- Urokliwy dom z potencjałem w spokojnej okolicy
- Nowoczesny apartament 102 m² z dwoma miejscami parkingowymi
- Drewniany dom z potencjałem w centrum Sędziszowa Małopolskiego!
- Piękny dom 149 m² z ogrodem na dużej działce 22 ar!
- Udział w domu w Będziemyślu - okazja w postępowaniu upadłościowym!
- Nowoczesny dom 4+kk w Sędziszowie Małopolskim - stan deweloperski!
Veelgestelde vragen
- Is gmina Sędziszów Małopolski duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Sędziszów Małopolski veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Sędziszów Małopolski?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Sędziszów Małopolski
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.