gmina Nakło nad Notecią, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.172/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.172. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 426 m²
14 slaapkamers
€1.172/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer9
- Loopbaarheid46
- Voorzieningen18
- Gezinsvriendelijk2
- Cultuur7
- Luchtkwaliteit70
- Groen5
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 1.263/m²
- Huis€ 872/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Chemnitz
Duitsland
€1.283/m² · 912 aanbiedingen
- Duisburg
Duitsland
€1.030/m² · 681 aanbiedingen
- Gera
Duitsland
€1.064/m² · 407 aanbiedingen
- Wilhelmshaven
Duitsland
€1.395/m² · 300 aanbiedingen
Recente advertenties in gmina Nakło nad Notecią:
Voorbeeldadvertenties
- Energooszczędne mieszkanie 32,6m² w Nakle nad Notecią - okazja!
- Energooszczędny dom w Trzeciewnicy - niska cena!
- Energooszczędne 3 pokoje z garderobą w nowej inwestycji!
- Nowoczesny dom 120m² z działką 1890m² i stawem w Karnowie
- Kawalerka z garażem w Potulicach - idealna lokalizacja!
- Przestronne mieszkanie 3+kk na Osiedlu Łokietka w Nakle
Veelgestelde vragen
- Is gmina Nakło nad Notecią duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in gmina Nakło nad Notecią veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in gmina Nakło nad Notecią?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in gmina Nakło nad Notecią
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.