Ruda, átlagos ár m²-enként
1907 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1907 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 262 m²
8 hálószoba
€1907/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés30
- Gyaloglás37
- Szolgáltatások14
- Családbarát40
- Kulturális0
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1907 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Saint-Étienne
Franciaország
€1838/m² · 969 hirdetés
- Magdeburg
Németország
€1895/m² · 931 hirdetés
- Alacant / Alicante
Spanyolország
€2360/m² · 827 hirdetés
- Dortmund
Németország
€2368/m² · 760 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Ruda-ban:
Példa hirdetések
- Nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem i tarasem w Rudzie Śląskiej!
- Mieszkanie po remoncie w Rudzie Śląskiej - gotowe do zamieszkania!
- Mieszkanie po remoncie z balkonem w Rudzie Śląskiej - gotowe do zamieszkania!
- Nowoczesne M4 z tarasem i windą w Rudzie Śląskiej!
- Dwustronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Rudzie Śląskiej
- Mieszkanie 2-pokojowe 35,67 m² w zabytkowej kamienicy - okazja!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Ruda Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Ruda-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Ruda-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.