Dortmund, átlagos ár m²-enként
2520 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2520 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 198 m²
6 hálószoba
€2520/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés89
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások100
- Családbarát100
- Kulturális99
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2368 EUR/m²
- Ház2767 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Dortmund legnagyobb alkörzete Mengede.
Ezen a területen
| Mengede | 2380 EUR/m² |
| Innenstadt Nord | 2299 EUR/m² |
| Aplerbeck | 2767 EUR/m² |
| Brackel | 2856 EUR/m² |
| Scharnhorst | 2422 EUR/m² |
| Eving | 3038 EUR/m² |
| Lütgendortmund | 2189 EUR/m² |
| Huckarde | 2651 EUR/m² |
| Hörde | 3104 EUR/m² |
| Innenstadt Ost | 4391 EUR/m² |
| Innenstadt West | 3062 EUR/m² |
| Hombruch | 3237 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Dortmund-ban:
Példa hirdetések
- Ihr projektiertes Traumhaus in Dortmund: Platz, Komfort, Individualität!
- Neuer Bungalow in Dortmund: Ihr Traumhaus mit 185 m²
- Gepflegtes Dreifamilienhaus in Dortmund: Attraktive Kapitalanlage
- Gepflegtes Dreifamilienhaus in Dortmund: Attraktive Kapitalanlage!
- Renovierte 3-Zimmer-Wohnung in ruhiger Dortmunder Wohnanlage
- Gemütliche 3-Zimmer-Wohnung in Dortmund-Eving mit Balkon
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Dortmund Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Dortmund-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.