Aplerbeck, átlagos ár m²-enként
2670 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2670 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 187 m²
6 hálószoba
€2670/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés70
- Gyaloglás81
- Szolgáltatások64
- Családbarát79
- Kulturális56
- Levegőminőség85
- Zöldterület92
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2460 EUR/m²
- Ház2758 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Aplerbeck-ban:
Példa hirdetések
- Ihr projektiertes Traumhaus in Dortmund: Platz, Komfort, Individualität!
- Gepflegtes Reihenmittelhaus mit Garten und Garage in Dortmund
- Neubau-Einfamilienhaus in Dortmund: Ihr Traumhaus mit 147 m²
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in grüner Dortmunder Lage
- Modernisiertes 1-Zimmer-Apartment in ruhiger Dortmunder Lage
- Gepflegtes Reihenmittelhaus in Dortmund mit Potenzial
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Aplerbeck Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Aplerbeck-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Aplerbeck-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.