Władysławowo, átlagos ár m²-enként
2890 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2890 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 173 m²
5 hálószoba
€2890/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség55
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3398 EUR/m²
- Ház1698 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Władysławowo legnagyobb alkörzete Hallerowo.
Ezen a területen
| Hallerowo | 4862 EUR/m² |
| Żwirowa | 2086 EUR/m² |
| Śródmieście | 2374 EUR/m² |
| Cetniewo | 2097 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Władysławowo-ban:
Példa hirdetések
- Apartament z ogródkiem blisko plaży w Jastrzębiej Górze!
- Przestronne 4-pokojowe mieszkanie blisko plaży we Władysławowie!
- Apartament nad Bałtykiem: Inwestycja, spokój i wysoki standard
- Apartament blisko plaży w Ostrowie – idealny na wypoczynek i inwestycję!
- Gotowy pensjonat w Ostrowie - inwestycja blisko morza!
- Apartament 2-pokojowy z basenem i sauną blisko plaży!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Władysławowo Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Władysławowo-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Władysławowo-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.