Ostrava, átlagos ár m²-enként
2804 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2804 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 178 m²
5 hálószoba
€2804/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés80
- Gyaloglás82
- Szolgáltatások55
- Családbarát61
- Kulturális35
- Zöldterület62
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség67
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2849 EUR/m²
- Ház2036 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Ostrava legnagyobb alkörzete Moravská Ostrava.
Ezen a területen
| Moravská Ostrava | 3274 EUR/m² |
| Poruba | 3061 EUR/m² |
| Zábřeh nad Odrou | 2593 EUR/m² |
| Hrabůvka | 2622 EUR/m² |
| Poruba-sever | 2924 EUR/m² |
| Mariánské Hory | 3237 EUR/m² |
| Dubina u Ostravy | 2658 EUR/m² |
| Výškovice u Ostravy | 2814 EUR/m² |
| Slezská Ostrava | 3111 EUR/m² |
| Přívoz | 2231 EUR/m² |
| Muglinov | 2731 EUR/m² |
| Michálkovice | 3066 EUR/m² |
| Vítkovice | 2250 EUR/m² |
| Hrabová | 2794 EUR/m² |
| Svinov | 2431 EUR/m² |
Legutóbbi hirdetések Ostrava-ban:
Példa hirdetések
- Rekonstruovaný byt 2+kk v klidné lokalitě Ostravy-Poruby
- Prodej bytu 3+kk po rekonstrukci s lodžií v Ostravě
- Prodej bytu 1+kk s balkónem a výhledem v Ostravě
- Prodej bytu 1+1 u Bělského lesa s revitalizovaným domem
- Prodej bytu 3+1 s lodžií v lukrativní části Ostravy
- Prodej moderního bytu 4+kk s zahradou v Ostravě
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Ostrava Csehország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Csehország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Ostrava-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.