Svinov, átlagos ár m²-enként
2421 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2421 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 206 m²
6 hálószoba
€2421/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés47
- Gyaloglás45
- Szolgáltatások8
- Családbarát4
- Kulturális0
- Levegőminőség55
- Zöldterület11
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség67
Ingatlan típusa szerint
- Lakás2712 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Svinov-ban:
Példa hirdetések
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Svinov Csehország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Csehország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Svinov-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Svinov-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét Svinov-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.