gmina Głuchołazy, átlagos ár m²-enként
913 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 913 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 547 m²
18 hálószoba
€913/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés12
- Gyaloglás11
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség100
Ingatlan típusa szerint
- Lakás999 EUR/m²
- Ház684 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Duisburg
Németország
€1030/m² · 681 hirdetés
- Gera
Németország
€1064/m² · 407 hirdetés
- Zwickau
Németország
€1013/m² · 275 hirdetés
- Salzgitter
Németország
€1234/m² · 199 hirdetés
Legutóbbi hirdetések gmina Głuchołazy-ban:
Példa hirdetések
- Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum Głuchołaz z balkonem!
- Mieszkanie z potencjałem w centrum Głuchołaz do własnej aranżacji!
- Komfortowy dom z widokiem na góry i dużą działką
- Nowoczesne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie 60m² w Głuchołazach!
- Wolnostojący dom z basenem i garażem w górskiej okolicy
- Parterowy dom z działką w Głuchołazach - niska cena!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága gmina Głuchołazy Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak gmina Głuchołazy-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek gmina Głuchołazy-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.