Gera, átlagos ár m²-enként
1100 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1100 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 454 m²
14 hálószoba
€1100/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés88
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások85
- Családbarát89
- Kulturális88
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1064 EUR/m²
- Ház1259 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Bytom
Lengyelország
€1259/m² · 602 hirdetés
- Wałbrzych
Lengyelország
€1315/m² · 258 hirdetés
- Jastrzębie-Zdrój
Lengyelország
€1208/m² · 257 hirdetés
- Mérida
Spanyolország
€1267/m² · 196 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Gera-ban:
Példa hirdetések
- Charmantes Studio mit Gartenmitbenutzung in Gera
- Helle 3,5-Zimmer-Wohnung mit Einbauküche in Gera
- Renditeobjekt in Gera: 9 WE, 648 m², historisch, zentral
- Charmante 1,5-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Gera
- Charmante 2-Zimmer-Dachgeschosswohnung in ruhiger Lage
- Helle 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Gera-Lusan
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Gera Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Gera-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Gera-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?