powiat nakielski, átlagos ár m²-enként
1093 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1093 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 457 m²
15 hálószoba
€1093/m²
Életminőség részletes bontása
- Levegőminőség70
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1197 EUR/m²
- Ház1014 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Chemnitz
Németország
€1283/m² · 912 hirdetés
- Duisburg
Németország
€1030/m² · 681 hirdetés
- Gera
Németország
€1064/m² · 407 hirdetés
- Wilhelmshaven
Németország
€1395/m² · 300 hirdetés
powiat nakielski legnagyobb alkörzete gmina Szubin.
Ezen a területen
| gmina Szubin | 1216 EUR/m² |
| gmina Nakło nad Notecią | 1371 EUR/m² |
Gyakran ismételt kérdések
- Drága powiat nakielski Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak powiat nakielski-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek powiat nakielski-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.
Becsülje meg egy ingatlan értékét powiat nakielski-ban
Ingyenes becslés a fenti árakat meghatározó élő hirdetések alapján. Percek alatt beállíthat árfigyelmeztetést.