Chemnitz, átlagos ár m²-enként
1335 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1335 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 374 m²
12 hálószoba
€1335/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés95
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások73
- Családbarát91
- Kulturális88
- Levegőminőség85
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1283 EUR/m²
- Ház1784 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Bytom
Lengyelország
€1259/m² · 602 hirdetés
- Zabrze
Lengyelország
€1518/m² · 519 hirdetés
- Levice
Szlovákia
€1581/m² · 493 hirdetés
- Ruda Śląska
Lengyelország
€1520/m² · 426 hirdetés
Chemnitz legnagyobb alkörzete Hilbersdorf.
Ezen a területen
| Hilbersdorf | 1094 EUR/m² |
| Gablenz | 1091 EUR/m² |
| Bernsdorf | 1759 EUR/m² |
| Sonnenberg | 952 EUR/m² |
| Zentrum | 1318 EUR/m² |
| Kappel | 3500 EUR/m² |
| Schloßchemnitz | 1325 EUR/m² |
| Helbersdorf | — |
| Kaßberg | 1236 EUR/m² |
| Lutherviertel | 913 EUR/m² |
| Ebersdorf | 4330 EUR/m² |
| Markersdorf | 1060 EUR/m² |
| Yorckgebiet | — |
| Altendorf | 1333 EUR/m² |
| Borna-Heinersdorf | 1158 EUR/m² |
| Morgenleite | 2530 EUR/m² |
| Hutholz | — |
Legutóbbi hirdetések Chemnitz-ban:
Példa hirdetések
- Renovierungsbedürftiges Haus mit Garten und Garage in Chemnitz
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in zentraler Lage
- Helle 2-Zimmer-Wohnung in attraktiver Lage von Chemnitz
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in attraktiver Lage
- Helle 3-Zimmer-Wohnung in attraktiver Lage von Chemnitz
- Helle 4-Zimmer-Wohnung in attraktiver Lage von Chemnitz
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Chemnitz Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.