Śródmieście, átlagos ár m²-enként
1310 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 1310 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 381 m²
12 hálószoba
€1310/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés46
- Gyaloglás79
- Szolgáltatások64
- Családbarát73
- Kulturális62
- Zöldterület82
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás1473 EUR/m²
- Ház1007 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Saint-Étienne
Franciaország
€1838/m² · 969 hirdetés
- Chemnitz
Németország
€1283/m² · 912 hirdetés
- Murcia
Spanyolország
€1614/m² · 499 hirdetés
- Levice
Szlovákia
€1581/m² · 493 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Śródmieście-ban:
Példa hirdetések
- Przestronny dom bliźniak z ogrodem w Świebodzicach!
- Mieszkanie 88,7 m² z ogrodem 350 m² w centrum Świebodzic!
- Nowoczesne mieszkanie 3 pokoje z widokiem w Świebodzicach!
- Komfortowe 2 pokoje z tarasem przy parku - gotowe do zamieszkania!
- Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w Świebodzicach
- Nowe, przestronne 2 pokoje z balkonem w Świebodzicach
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Śródmieście Lengyelország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Lengyelország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Śródmieście-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Śródmieście-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.