Les Olives, átlagos ár m²-enként
3288 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3288 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 152 m²
4 hálószoba
€3288/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés70
- Gyaloglás85
- Szolgáltatások66
- Családbarát67
- Kulturális39
- Levegőminőség85
- Zöldterület73
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség79
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3045 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Les Olives-ban:
Példa hirdetések
- Appartement T2 récent avec terrasse et garage à Marseille
- Lumineux appartement T3 avec terrasse à Marseille Château Gombert
- Superbe T3 Rénové à Neuf avec Balcon à Marseille
- Charmant studio meublé avec piscine et parking à Marseille
- Superbe T3 Marseille avec terrasse et box, calme assuré
- Immeuble polyvalent avec potentiel commercial et résidentiel à Marseille
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Les Olives Franciaország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Franciaország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Les Olives-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Les Olives-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.