Wölfnitz, átlagos ár m²-enként
4375 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4375 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 114 m²
3 hálószoba
€4375/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés51
- Gyaloglás43
- Szolgáltatások42
- Családbarát59
- Kulturális0
- Zöldterület28
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház4350 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Berlin
Németország
€5530/m² · 13269 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Wölfnitz-ban:
Példa hirdetések
- Moderne 3-Zimmer-Wohnung mit Kaufoption in Klagenfurt
- Moderne Reihenhäuser mit Weitblick in Klagenfurt
- Großzügiges Haus in Klagenfurt: Platz für Familie & Beruf
- Moderne Reihenhäuser mit Bergblick in ruhiger Lage
- Charmantes Einfamilienhaus mit Garten und Parkplatz in Klagenfurt
- Moderne Reihenhäuser mit Weitblick in ruhiger Lage
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Wölfnitz Ausztria-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Ausztria oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Wölfnitz-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Wölfnitz-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?