St. Peter, átlagos ár m²-enként
4306 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 4306 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 116 m²
3 hálószoba
€4306/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés71
- Gyaloglás86
- Szolgáltatások72
- Családbarát87
- Kulturális43
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás4378 EUR/m²
- Ház2500 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Gdańsk
Lengyelország
€3431/m² · 6257 hirdetés
St. Peter legnagyobb alkörzete Leutschacher Straße.
Ezen a területen
| Leutschacher Straße | — |
Legutóbbi hirdetések St. Peter-ban:
Példa hirdetések
- Modernes Reihenhaus mit Garten und Terrasse in Klagenfurt
- Moderne 2-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Klagenfurt
- Gartenwohnung in Klagenfurt: 62m², Terrasse & eigener Garten!
- Traumhafte 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Klagenfurt
- Stilvolle 2-Zimmer-Gartenwohnung in Klagenfurt: Ihr Lebenstraum
- Sanierte 3-Zimmer-Wohnung mit Loggia in Klagenfurt
Gyakran ismételt kérdések
- Drága St. Peter Ausztria-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Ausztria oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak St. Peter-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek St. Peter-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.