Municipio Roma XV, átlagos ár m²-enként
3048 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3048 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 164 m²
5 hálószoba
€3048/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés3
- Gyaloglás2
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség70
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség70
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3979 EUR/m²
- Ház1720 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Wrocław
Lengyelország
€3140/m² · 11369 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Municipio Roma XV-ban:
Példa hirdetések
- Villa unifamiliare via di Quarto Annunziata, La Giustiniana, Roma
- Villa unifamiliare largo dell'Olgiata, 15, Olgiata, Roma
- Villa unifamiliare via Venanzio Gabriotti 21, La Giustiniana, Roma
- Villa Unifamiliare di Lusso con Giardino e Piscina
- Loft via Cassia 791, Tomba di Nerone, Roma
- Loft via Manfredi Azzarita, Cassia - San Godenzo, Roma
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Municipio Roma XV Olaszország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Olaszország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Municipio Roma XV-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Municipio Roma XV-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.