Linares, átlagos ár m²-enként
907 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 907 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 551 m²
18 hálószoba
€907/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés68
- Gyaloglás86
- Szolgáltatások73
- Családbarát86
- Kulturális68
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség25
Ingatlan típusa szerint
- Lakás913 EUR/m²
- Ház639 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Legutóbbi hirdetések Linares-ban:
Példa hirdetések
- Oportunidad de Inversión: Casa con Múltiples Viviendas en Linares
- Chalet espacioso con salón campero y terraza en Valenzuela
- Amplio chalet familiar con terraza en Linares
- Amplio piso luminoso con patio privado en Linares
- Piso céntrico en Linares con garaje y balcón
- Piso céntrico luminoso con 3 dormitorios y 2 baños
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Linares Spanyolország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Spanyolország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Linares-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Linares-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.