Hähnichen, átlagos ár m²-enként
175 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 175 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 2850 m²
94 hálószoba
€175/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés0
- Gyaloglás0
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség85
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Wiesmath
Ausztria
€155/m² · 13 hirdetés
- Covelo
Spanyolország
€218/m² · 11 hirdetés
- gmina Główczyce
Lengyelország
€155/m² · 10 hirdetés
- Fuente de Cantos
Spanyolország
€218/m² · 7 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Hähnichen-ban:
Példa hirdetések
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung in Rothenburg mit Stellplatz
- Individueller Bungalow in Rothenberg mit Garten und Wohlfühlambiente
- Geräumiges Mehrgenerationenhaus in Rothenberg mit 180 m² Wohnfläche
- Traumhaftes Einfamilienhaus in Rothenberg mit 5 Zimmern
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung in Rothenburg mit Balkon
- Charmante 3-Zimmer-Wohnung in Rothenburg mit Balkon und Stellplatz
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Hähnichen Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Hähnichen-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Hähnichen-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?