Olbernhau, átlagos ár m²-enként
790 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 790 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 632 m²
20 hálószoba
€790/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés21
- Gyaloglás13
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Abanilla
Spanyolország
€268/m² · 24 hirdetés
- gmina Świdnica
Lengyelország
€273/m² · 23 hirdetés
- Canicattì
Olaszország
€275/m² · 14 hirdetés
- Calera y Chozas
Spanyolország
€249/m² · 13 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Olbernhau-ban:
Példa hirdetések
- Wohnung zur Miete
- Renoviertes Einfamilienhaus mit Garten in Olbernhau
- Attraktives Wohn- und Geschäftshaus in Olbernhau mit Renditepotenzial
- Einfamilienhaus in Olbernhau: Ihr Sanierungsprojekt mit Potenzial
- Renoviertes Wohn- & Geschäftshaus in Olbernhau: Top-Kapitalanlage!
- Helle 2-Zimmer-Wohnung in Olbernhau mit toller Aussicht
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Olbernhau Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Olbernhau-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Olbernhau-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.