Pieschen, átlagos ár m²-enként
3257 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 3257 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 153 m²
4 hálószoba
€3257/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés93
- Gyaloglás100
- Szolgáltatások80
- Családbarát99
- Kulturális69
- Levegőminőség70
- Zöldterület100
- Zaj100
- Árvízkockázat100
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Lakás3210 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
Pieschen legnagyobb alkörzete Erfurter Straße.
Ezen a területen
| Erfurter Straße | — |
Legutóbbi hirdetések Pieschen-ban:
Példa hirdetések
- Historisches Mehrfamilienhaus in Dresden: Charmante 3-Zimmer-Wohnung
- Vermietete 2-Zimmer-Wohnung mit Terrasse in Dresden-Übigau
- Modernes Studio in Dresden Kaditz - Erstbezug!
- Neubau-Wohnung in Dresden Kaditz: Barrierefrei & modern
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Dresdner Neustadt
- Gepflegte 2-Zimmer-Wohnung in Dresden-Pieschen: Sofortige Mieteinnahmen!
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Pieschen Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Pieschen-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Pieschen-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.
- Hogyan számítja a Seeki ezeket az adatokat?
- A price_eur / alapterület mediánját számítjuk az erre a helyre szűrt összes közzétett hirdetésből. Mediánt használunk átlag helyett, hogy elkerüljük a kiugró értékek torzítását.