Hatshausen, átlagos ár m²-enként
2056 EUR/m²
A jelenlegi medián ár m²-enként 2056 EUR. Az adatok rendszeresen frissülnek nyilvános hirdetésekből.
Költségkeret (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Mit kap a pénzéért itt?
≈ 243 m²
7 hálószoba
€2056/m²
Életminőség részletes bontása
- Tömegközlekedés30
- Gyaloglás18
- Szolgáltatások0
- Családbarát0
- Kulturális0
- Levegőminőség85
- Zöldterület0
- Zaj100
- Árvízkockázat20
- Gazdasági egészség85
Ingatlan típusa szerint
- Ház1907 EUR/m²
Hogyan viszonyul ez a többihez?
- Warszawa
Lengyelország
€4029/m² · 19929 hirdetés
- Bratislava
Szlovákia
€4285/m² · 11875 hirdetés
- Kraków
Lengyelország
€3681/m² · 11718 hirdetés
- Wrocław
Lengyelország
€3140/m² · 11369 hirdetés
Legutóbbi hirdetések Hatshausen-ban:
Példa hirdetések
- Neuwertige Doppelhaushälfte mit Garten und Terrasse in Moormerland
- Helle 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon und Spitzboden in Moormerland
- Zwei Wohneinheiten in Moormerland: Ideal für Familien & Kapitalanleger!
- Neubau-Doppelhaushälfte in Moormerland: Erstbezug mit Garten & Carport!
- Neubau-Doppelhaushälfte in Moormerland: Ihr neues Zuhause!
- Renovierungsbedürftiges Einfamilienhaus mit Potenzial in Moormerland
Gyakran ismételt kérdések
- Drága Hatshausen Németország-hoz képest?
- Hasonlítsa össze az ezen az oldalon látható medián €/m² értéket a Németország oldalon szereplő azonos mutatóval a relatív árazás megismeréséhez.
- Hogyan változtak az árak Hatshausen-ban?
- A fenti 12 hónapos trendtábla havi mediánokat mutat. A több hónapos emelkedés vagy csökkenés jelzi, hogy a piac fűtött-e vagy hűl.
- Hol vannak a legolcsóbb területek Hatshausen-ban?
- Lásd a fenti alkörzetlistát; a bejegyzések hirdetési volumen szerint vannak rendezve. Látogasson el az egyes alkörzetoldalakra a saját medián áruk megtekintéséhez.