Mosson, průměrná cena za m²
4 089 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 4 089 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 122 m²
3 ložnice
€4 089/m²
Kvalita života
- Doprava81
- Pěší dostupnost100
- Občanská vybavenost73
- Pro rodiny99
- Kultura88
- Kvalita ovzduší70
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace64
Podle typu nemovitosti
- Byt4 089 €/m²
- Dům3 193 €/m²
Jak se to porovná?
- Varšava
Polsko
€4 029/m² · 19929 nabídek
- Bratislava
Slovensko
€4 285/m² · 11875 nabídek
- Krakov
Polsko
€3 681/m² · 11718 nabídek
- Vratislav
Polsko
€3 140/m² · 11369 nabídek
Aktuální inzeráty v Mosson:
Ukázkové inzeráty
- Chambre meublée avec balcon à Montpellier, proche MBS
- Appartement T3 Neuf à Montpellier avec Terrasse et Parking
- Appartement 4 pièces lumineux avec balcon à Montpellier
- Appartement T3 moderne à Montpellier avec parkings
- Appartement T4 moderne à Montpellier avec parkings
- Appartement T1 moderne à Montpellier avec parking
Často kladené otázky
- Je Mosson drahá ve srovnání s Francie?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Francie.
- Jak se ceny v Mosson vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Mosson?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.
Odhadněte hodnotu nemovitosti v lokalitě Mosson