Landy-Plaine - Marcreus - Pressensé, průměrná cena za m²
5 309 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 5 309 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 94 m²
2 ložnice
€5 309/m²
Kvalita života
- Doprava77
- Pěší dostupnost100
- Občanská vybavenost81
- Pro rodiny94
- Kultura76
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace73
Podle typu nemovitosti
- Byt5 309 €/m²
Jak se to porovná?
- Varšava
Polsko
€4 029/m² · 19929 nabídek
- Wien
Rakousko
€6 487/m² · 18770 nabídek
- Berlín
Německo
€5 530/m² · 13269 nabídek
- Bratislava
Slovensko
€4 285/m² · 11875 nabídek
Aktuální inzeráty v Landy-Plaine - Marcreus - Pressensé:
Ukázkové inzeráty
- Superbe appartement T3 de 63 m² avec loggia et parking
- Appartement 3 pièces lumineux avec balcon et parking à Aubervilliers
- Studio avec jardin privatif et parking à Aubervilliers
- Superbe appartement 3 pièces avec balcon et parking à Aubervilliers
- Spacieux 5 pièces neuf à Aubervilliers, proche de tout
- Spacieux T4 lumineux à Aubervilliers avec ascenseur
Často kladené otázky
- Je Landy-Plaine - Marcreus - Pressensé drahá ve srovnání s Francie?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Francie.
- Jak se ceny v Landy-Plaine - Marcreus - Pressensé vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Landy-Plaine - Marcreus - Pressensé?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.