Neuwulmstorf, průměrná cena za m²
3 729 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálně 3 729 €. Data jsou pravidelně aktualizována z veřejných inzerátů.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Co za váš rozpočet zde dostanete?
≈ 134 m²
4 bedrooms
€3 729/m²
Kvalita života
- Doprava56
- Pěší dostupnost63
- Občanská vybavenost50
- Pro rodiny55
- Kultura41
- Zeleň51
- Hluk100
- Riziko povodní100
- Ekonomická situace100
Podle typu nemovitosti
- Byt4 683 €/m²
- Dům2 869 €/m²
Jak se to porovná?
- Varšava
Polsko
€4 029/m² · 19929 nabídek
- Bratislava
Slovensko
€4 285/m² · 11875 nabídek
- Krakov
Polsko
€3 681/m² · 11718 nabídek
- Graz
Rakousko
€4 692/m² · 6086 nabídek
Aktuální inzeráty v Neuwulmstorf:
Ukázkové inzeráty
- Ruhiges Reihenendhaus mit Garage in Neu Wulmstorf
- Gepflegte 3-Zimmer-Wohnung mit Balkon in Neu Wulmstorf
- Neuwertige 2-Zimmer-Wohnung mit Terrasse in Elstorf
- Charmante Maisonette-Wohnung mit Balkon in Neu Wulmstorf
- Gepflegte Doppelhaushälfte mit Garten und Balkon in Neu Wulmstorf
- Erstbezug-Wohnung in Neu Wulmstorf nahe S-Bahn
Často kladené otázky
- Je Neuwulmstorf drahá ve srovnání s Německo?
- Porovnejte medián €/m² na této stránce se stejným údajem na stránce pro Německo.
- Jak se ceny v Neuwulmstorf vyvíjely?
- Tabulka 12měsíčního trendu výše ukazuje měsíční mediány. Trvalejší růst nebo pokles naznačuje, kam trh směřuje.
- Kde jsou nejlevnější oblasti v Neuwulmstorf?
- Viz tabulka sub-lokalit výše, záznamy jsou seřazeny podle objemu inzerátů; na stránce každé sub-lokality najdete její vlastní medián.
- Jak Seeki tyto údaje vypočítává?
- Medián z price_eur / floorage napříč všemi publikovanými inzeráty dané lokality. Medián používáme proto, aby výsledek nebyl zkreslen extrémními hodnotami.