Pringy, priemerná cena za m²
5 469 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 5 469 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 91 m²
2 spálne
€5 469/m²
Kvalita života
- Doprava54
- Pešia dostupnosť74
- Občianska vybavenosť26
- Pre rodiny43
- Kultúra37
- Zeleň48
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia70
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt5 469 €/m²
Ako sa to porovná?
- Viedeň
Rakúsko
€6 487/m² · 18770 ponúk
- Praha
Česko
€6 718/m² · 13811 ponúk
- Berlín
Nemecko
€5 530/m² · 13269 ponúk
- Bratislava
Slovensko
€4 285/m² · 11875 ponúk
Aktuálne inzeráty v Pringy:
Ukážkové inzeráty
- Superbe appartement neuf T5 avec jardin privatif à Saint-Martin-Bellevue
- Rare T3 avec Box et Terrasse : Opportunité à saisir !
- Rare 5 pièces neuf avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement neuf 4 pièces avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement 3 pièces neuf avec terrasse à Saint-Martin-Bellevue
- Appartement T5 Neuf d'Exception avec Terrasse à Saint-Martin-Bellevue
Často kladené otázky
- Je Pringy drahá v porovnaní s Francúzsko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Francúzsko.
- Ako sa ceny v Pringy vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Pringy?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Pringy
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.
Chcete hľadať?
Prečítajte si nášho sprievodcu nehnuteľnosťami pre Francúzsko