Nový Jičín-Horní Předměstí, priemerná cena za m²
2 508 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 2 508 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 199 m²
6 spální
€2 508/m²
Kvalita života
- Doprava20
- Pešia dostupnosť81
- Občianska vybavenosť58
- Pre rodiny73
- Kultúra68
- Kvalita ovzdušia70
- Zeleň100
- Hluk100
- Riziko záplav100
- Ekonomická situácia67
Podľa typu nehnuteľnosti
- Byt2 508 €/m²
Ako sa to porovná?
Aktuálne inzeráty v Nový Jičín-Horní Předměstí:
Ukážkové inzeráty
- Prostorný byt 1+1 po rekonstrukci s výhledem
- Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+1 s parkováním
- Prodej bytu 3+1 s pozemkem a terasou v Novém Jičíně
- Prodej bytu 3+kk 72 m² po kompletní rekonstrukci v centru
- Investiční byt 2+1 57 m² s nájemníkem a 5% ročním výnosem
- Útulná garsoniéra s balkonem v žádané lokalitě
Často kladené otázky
- Je Nový Jičín-Horní Předměstí drahá v porovnaní s Česko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Česko.
- Ako sa ceny v Nový Jičín-Horní Předměstí vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Nový Jičín-Horní Předměstí?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Nový Jičín-Horní Předměstí
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.