Blešno, priemerná cena za m²
3 699 €/m²
Medián ceny za m² je aktuálne 3 699 €. Údaje sa pravidelne aktualizujú z verejných inzerátov.
Rozpočet (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Čo za váš rozpočet tu dostanete?
≈ 135 m²
4 bedrooms
€3 699/m²
Kvalita života
- Doprava25
- Pešia dostupnosť24
- Občianska vybavenosť0
- Pre rodiny17
- Kultúra0
- Kvalita ovzdušia70
- Zeleň31
- Hluk100
- Riziko záplav50
- Ekonomická situácia73
Aktuálne inzeráty v Blešno:
Ukážkové inzeráty
Často kladené otázky
- Je Blešno drahá v porovnaní s Česko?
- Porovnajte medián €/m² na tejto stránke s rovnakým údajom na stránke pre Česko.
- Ako sa ceny v Blešno vyvíjali?
- Tabuľka 12-mesačného trendu vyššie zobrazuje mesačné mediány.
- Kde sú najlacnejšie oblasti v Blešno?
- Pozrite tabuľku sub-lokalít vyššie.
- Ako Seeki tieto údaje počíta?
- Medián z price_eur / floorage cez všetky publikované inzeráty danej lokality.
Odhadnite hodnotu nehnuteľnosti v lokalite Blešno
Bezplatný odhad na základe rovnakých aktuálnych inzerátov, ktoré určujú ceny vyššie. Cenové upozornenia nastavíte za pár sekúnd.