Skip to main content
Mieszkanie 4 pokoje z piwnicą w Radziłowie - Licytacja! - Widok nieruchomości 1 z 6

Mieszkanie 4 pokoje z piwnicą w Radziłowie - Licytacja!

ul. Karwowska, gmina Radziłów, Rzeczpospolita Polska

132 000 zł
1705 zł/m²
4
pokoje
77.4
1/1
piętro
Do remontu
Stan techniczny
Miejskie
Ogrzewanie
Balkon
Udogodnienia

Więcej w gmina Radziłów

1 więcej w gmina Radziłów

Wizyta

Umów oglądanie

Kiedy chcesz odwiedzić nieruchomość?

Wybierz jeden lub więcej terminów, które Ci odpowiadają. Agent potwierdzi dokładny termin.

Zajmuje mniej niż minutę · Agent potwierdza termin.

Przegląd

Najważniejsze cechy

Kluczowe parametry

Układ:4+kk
Pokoje:4
Stan:Do remontu
Własność:personal

Opis

Oferta sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni **77,4 m²** zlokalizowanego w Radziłowie. Nieruchomość składa się z **4 pokoi**, oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Dodatkową przestrzeń stanowi przynależna piwnica o powierzchni **9,5 m²**. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym, a jego sprzedaż odbywa się w drodze pierwszej licytacji elektronicznej.

Lokal mieszkalny stanowi odrębną nieruchomość. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących przestronnego lokum w spokojnej okolicy. Mieszkanie jest sprzedawane w ramach postępowania egzekucyjnego, co oznacza możliwość zakupu po atrakcyjnej cenie.

**Kluczowe cechy:** * Powierzchnia: **77,4 m²** * Liczba pokoi: **4** * Dodatkowa przestrzeń: piwnica **9,5 m²** * Lokalizacja: Radziłów * Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej

Nieruchomość położona jest na obszarze zgodnym z miejskim planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczonym pod teren zabudowy mieszkaniowej z dopuszczeniem nieuciążliwych usług. Licytacja odbędzie się w formie elektronicznej w dniach **08.07.2026 r. (start) - 15.07.2026 r. (zakończenie)**. Cena wywoławcza wynosi **148 500,00 zł**, a oszacowana wartość nieruchomości to 198 000,00 zł. Wadium wynosi 14 850,00 zł.

Oglądanie lokalu możliwe jest w ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją, w dni powszednie od godziny 10:00 do 15:00. Szczegółowe informacje dotyczące procedury licytacji oraz warunków przystąpienia dostępne są w systemie teleinformatycznym.

Parametry

Wszystkie szczegóły

Budynek

Piętro:1 / 1
Ogrzewanie:Miejskie

Udogodnienia

Balkon
Piwnica(9.5 m²)

Lokalizacja

W okolicy

Ocena

Seeki Score

Jakość lokalizacji

61/100
🚇
Komunikacja miejska

Bliskość metra, tramwaju i autobusu

17
🏪
Infrastruktura

Sklepy, apteki i usługi

60
👨‍👩‍👧
Rodzina

Szkoły, parki i place zabaw

53
🚶
Piesza dostępność

Przyjazność ulic dla pieszych

55
🎭
Kultura

Muzea, teatry i miejsca kultury

40
🔇
Poziom hałasu

Poziom hałasu środowiskowego (EEA)

100
🌊
Ryzyko powodzi

Klasyfikacja strefy zalewowej

100
📈
Kondycja gospodarcza

Regionalny PKB i zatrudnienie

100
🌬️
Jakość powietrza

Poziom zanieczyszczenia powietrza (dane EEA)

N/A
🌳
Tereny zielone

Parki i tereny zielone w pobliżu

N/A

Jakość ogłoszenia

B+
Kompletność

Wypełnienie kluczowych pól ogłoszenia

63
Opis

Długość i szczegółowość tekstu ogłoszenia

100
Zdjęcia

Liczba zdjęć nieruchomości

55

Dodano 3 miesiące temu · 2 wyświetleń

Zaktualizowano 25 sierpnia 2026

Koszty

Finansowanie

535 zł/mies.
Szac. kredyt · wkład 20% · 30 lat · 4.5%

Liczby wyglądają dobrze? Sprawdź na miejscu.

Rynek

Cena i rynek

Historia cen

132 000 zł· 1705 zł/m²16 cze 2026
Wystawiono na sprzedaż

Trend rynkowy

Brak danych rynkowych

Porównaj

Również na

AI wykryła, że ta nieruchomość została również opublikowana na

OTODOM132 000 zł

Gotowy, żeby rzucić okiem?

Wybierz termin, który Ci odpowiada, a agent potwierdzi slot.

Z bloga Seeki