Skip to main content

Wat is uw woning in Žilina waard?

Schat met de rekenmachine hieronder de marktwaarde van uw woning op basis van actuele aanbiedingen in Žilina.

Gebaseerd op 392 appartement aanbiedingen in Žilina (mediaan € 2.888/m²)

Bereken de waarde van uw woning

Geschatte waarde

€ 229.875

Bereik: € 195.394 – € 264.356

Waardewijzigingen ontvangen

We mailen u wanneer de mediaanprijs in Žilina aanzienlijk verandert.

Stuur bericht bij een waardeverandering van meer dan

Wat je krijgt voor € 216.617

Echte gepubliceerde advertenties in Žilina met prijzen rond dit budget — gerangschikt op Seeki-score.

What you get at € 216.617/ circa verkoopprijs
Apartment · 3 rooms · 86 m²€ 215.000
91
Apartment · 2 rooms · 68 m²€ 199.000
86
Apartment · 5 rooms · 76 m²€ 220.000
85
Apartment · 2 rooms · 57 m²€ 234.548
85
Mediaan Seeki-score 85.5 · top 4 resultaten

Prijsontwikkeling per land

Eurostat House Price Index voor Slowakije, laatste 12 kwartalen

+20.2%12Q

Voorbeeldadvertenties

Hoe werkt het?

Hoe nauwkeurig is deze schatting?
Het gebruikt vraagprijzen uit actuele aanbiedingen in Žilina, niet werkelijke verkoopprijzen. De nauwkeurigheid is het hoogst in dichte stedelijke gebieden met veel vergelijkbare aanbiedingen. Beschouw het als een ruwe indicatie, niet als een professionele taxatie.
Hoe wordt de schatting berekend?
We vermenigvuldigen uw oppervlakte met de mediaanprijs per m² van vergelijkbare aanbiedingen in Žilina. Gegevens worden dagelijks bijgewerkt vanuit openbare aanbiedingen op Seeki.
Waar komen de gegevens vandaan?
Uit openbare vastgoedaanbiedingen geïndexeerd door Seeki, dagelijks bijgewerkt en geaggregeerd per gebied.
Kan ik meldingen krijgen bij prijsveranderingen?
Ja — vul hierboven uw e-mailadres in en we sturen een magische link. Na bevestiging melden we u wanneer de mediaanprijs in Žilina uw drempel overschrijdt.
Schattingen zijn alleen informatief en geen professionele taxatie. Gebaseerd op vraagprijzen, niet op werkelijke transacties.