Snežnica, Gemiddelde prijs per m²
€ 510/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 510. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 981 m²
32 slaapkamers
€510/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer35
- Loopbaarheid35
- Voorzieningen32
- Gezinsvriendelijk30
- Cultuur33
- Luchtkwaliteit55
- Groen41
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie52
Hoe verhoudt dit zich?
Recente advertenties in Snežnica:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Snežnica duur vergeleken met Slowakije?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Slowakije-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Snežnica veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Snežnica?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Snežnica
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.