Drietoma, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.586/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.586. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 315 m²
10 slaapkamers
€1.586/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer7
- Loopbaarheid6
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk5
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen11
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie58
Hoe verhoudt dit zich?
- Eigeltingen
Duitsland
€14/m² · 8 aanbiedingen
- Georgensgmünd
Duitsland
€14/m² · 5 aanbiedingen
- Kočov
Tsjechië
€14/m² · 2 aanbiedingen
- gmina Bełżec
Polen
€12/m² · 1 aanbiedingen
Recente advertenties in Drietoma:
Voorbeeldadvertenties
Veelgestelde vragen
- Is Drietoma duur vergeleken met Slowakije?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Slowakije-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Drietoma veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Drietoma?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Drietoma
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.