Lidzbark Warmiński, Gemiddelde prijs per m²
€ 1.518/m²
De mediane prijs per m² is momenteel € 1.518. Gegevens worden regelmatig bijgewerkt uit openbare aanbiedingen.
Budget (EUR)
€500,000
€50,000€1,025,000€2,000,000
Wat krijgt u hier voor uw budget?
≈ 329 m²
10 slaapkamers
€1.518/m²
Levenskwaliteit
- Vervoer44
- Loopbaarheid27
- Voorzieningen0
- Gezinsvriendelijk0
- Cultuur0
- Luchtkwaliteit70
- Groen0
- Geluid100
- Overstromingsrisico100
- Economische situatie85
Naar type woning
- Appartement€ 1.518/m²
Hoe verhoudt dit zich?
- Saint-Étienne
Frankrijk
€1.838/m² · 969 aanbiedingen
- Maagdenburg
Duitsland
€1.895/m² · 931 aanbiedingen
- Chemnitz
Duitsland
€1.283/m² · 912 aanbiedingen
- Nové Zámky
Slowakije
€1.893/m² · 567 aanbiedingen
Recente advertenties in Lidzbark Warmiński:
Voorbeeldadvertenties
- Jasne, umeblowane mieszkanie 1-pokojowe z balkonem w Lidzbarku Warmińskim!
- Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w centrum Lidzbarka Warmińskiego!
- Segment 4-pokojowy z ogrodem i pompą ciepła
- Przestronne 62,8 m² mieszkanie po remoncie w centrum Lidzbarka
- Apartament z balkonem w Lidzbarku Warmińskim - gotowy do zamieszkania!
- Słoneczne mieszkanie po remoncie z balkonem w Lidzbarku Warmińskim!
Veelgestelde vragen
- Is Lidzbark Warmiński duur vergeleken met Polen?
- Vergelijk de mediaan €/m² op deze pagina met dezelfde waarde op de Polen-pagina.
- Hoe zijn de prijzen in Lidzbark Warmiński veranderd?
- De 12-maandstrend-tabel toont maandelijkse medianen.
- Waar zijn de goedkoopste gebieden in Lidzbark Warmiński?
- Zie de deelgebieden-tabel.
- Hoe berekent Seeki deze cijfers?
- Mediaan van price_eur / floorage over alle gepubliceerde advertenties in deze locatie.
Schat de waarde van een woning in Lidzbark Warmiński
Gratis schatting op basis van dezelfde actuele advertenties die de prijzen hierboven bepalen. Prijsmeldingen in seconden ingesteld.